آموزش شهرستان کلات نادر
قالب وبلاگ
لينک هاي مفيد
 

آغاز ثبت‌نام داوطلبان استخدام در سازمان تأمین‌اجتماعی

براي اطلاع از نحوه و شرايط استخدام به سايت  http://www.tamin.ir/ مراجعه نماييد .


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ جمعه هفدهم مرداد 1393 ] [ 1:14 بعد از ظهر ] [ مسافر ]

ولادت با سعادت جگر گوشه رسول خدا ، دخت پیامبر مکرم اسلام (ص) را به ساعت مقدس ولی امر و زمان تبریک و تهنیت عرض می کنیم

سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا) س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان بر همه زنان عالم مبارک باد. بزرگ بانویی که مهر آمیزترین حکمت الهی، کوثر خاتم شد تا پایان یک رسالت را به آخر رساند، تا به فضل خدا، عطای وجودش در وسعت بی کران عطش ما جاری شود، تا آنگاه بتوانیم از همه سراب ها رها شویم و از چشمه حقیقتش سیراب، با این که کمتر کسی به کُنهِ وجودی او رسیده، ولی برای تشنگان حقیقت امکان دست یابی به ایشان از طریق علم و عمل به گفتار و سیره آن صدیقه کبری میسر است


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ شنبه بیست و سوم اردیبهشت 1391 ] [ 1:30 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
 

 خبر خوب اینه که ریاست محترم جمهور یک باردیگه دوشنبه ۲۵/۲/۱۳۹۱ دارن میان دیدن شهرمون

و خبر بد این که احتمالا بازم با هلی کوپتر و از مسیر آسمون تشریف میارن . بدیش اینه که از جاده هموار و صاف کلات بدون دست انداز و پیچ و خم و گردنه های زیبای برف گیرش محروم می شند. جاده ای که من و شما و هزاران هموطن عزیزمون در طی سال بارها و بارها ازش می گذریم و بعضی ها مون هم فقط این جاده رو میریم و بر نمی گردیم. یا از تونل ابتدای شهرمون بگم که ریاست محترم جمهورمون از دیدن این اثر مهندسی روز دنیا محرومند میگم زیبا اونهایی که دیدند می دونند که ابتدایی ورودی تونل دهانه ای داره که دو یا سه خودرو هم زمان وارد اون میشن ولی چند متر که داخل تونل وارد شدی حتی یک خوردو هم به زور وارد اون می شه  و این معماری قیفی شکل واقعا بی نظیره.یا بارش باران های بهاری و زمستانی که از سقف این تونل با ۷۰۰ متر طول سرازیر میشه و گودال هایی داخل تونل ایجاد می کنه که بعضی هاشون ۴۰سانتیمتر هم میشن و رود خونه ای سرازیر می شه. البته مسئولین شهر هر از گاهی یک کامیون شن و ماسه برای پر کردن چاله چوله ها میرزند که بعد از خشک شدنشون و عبور خودروها انگار از زیادی غبار و خاک داخل توفان شن گیر افتادی و به زور با اون همه چراغ های نورانی  داخل تونل می تونی تا دو متری خودتم ببینی .حالا خدا رحم کنه از این که چند تا خودرو هم زمان بخوان از دو طرف وارد تونل بشن . خلاصه ریاست جمهور عزیزم امیدوارم کمی هم هم از اون بالا بالا ها  که مناظر زیبای شهر ها و روستاهای مارو می بیبنی  از هلی کوپترت پیاده شی و تو این بهار دل انگیزپر باران ، سوار خودرو های عادی مردم روستاهای آقداش ژرف و چهچهه و سرجنگل و نفطه و خلج و سیرزار و خشت و... هم بشی و از جاده هایی که در طول زمستان مملو از برف و گل و... است و واقعا زیباست عبور کنی جاده هایی که اگر مریض باشی و بخوای از اون روستاهای دور افتاده به این بیمارستان جدید برسی باید دعا کنی پشت وانت یا تراکتور از سرما نمیری یا بدنت از اونی که هست کوبیده تر نشه یا مریضیت شدت پیدا نکنه . 

از تعاونی مسکن مهر بگم که در طول این ۵ سال حتی یک واحد رو هم تحویل مردمش نداده یا تعاونی مسکن فرهنگیان با ۱۵۰ عضو که ماهانه ۱۵۰۰۰۰ تومن از حقوقشون کسر می کنند و تا الان نفری ۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان نقد پرداخت کردند و با یک وام ۲۰۰۰۰۰۰۰ تومنی که هنوز خبری ازکارهاشون نیست نه از آهن هایی که از اصفهان خریدند خبریه نه از ساخت و ساز . یا از این همه جوون تحصیل کرده و بیکار ؟یا از تورم و گرانی در این مناطق دور افتاده و محرم ؟از قانون خدمات کشوری و مزایای همکاران ادارت و ... 

 نمی دونم شاید بهتره بیشتر از این نگم و شما خودت بهتر از من این ها رو می دونی ؟حتما مسئولین عزیز شهر ما کارهایی که انجام ندادند رو هم به شما اطلاع می دهند و فقط کارهایی که انجام دادند رو به شما منتقل نمی کنند ؟!

بگذریم درد دل این مردم خیلی بیشتر از این هاست .از این که به شهر ما میای خیلی خوشحالم از بزرگان شهر که می پرسیم از مسئولین بزرگ مملکتی  شما دومین شخص هستید که در طی این قرن وارد کلات شده و این خوشحال کننده است.

در پایان آرزو دارم موفق و پیروز باشی و بدونی در مقابل تک تک این مردم در پیشگاه خدا مسئولی

بشنو این نکته که خود را ز غم آزاد کنی

خونخوری گر طلب روزی ننهاده کنی

آخر الامر گل کوزه گران خواهی شد

حالیا فکر سبو کن که پر از باده کنی

نمی دونم شاید شخص رئیس جمهور حرف های من یا شما رو نشنوه و نامه هامونو نخونه ولی امیدوارم مسئولینمون این کارو حتما انجام بدن و مشکلات همه همشهریانمونو به ریاست جمهور انتقال بدن و فقط تعریف و تمجید از کارهاشون نکنن و کارهایی که ناتوان از انجامش بودند رو هم در مقابل رئیس جمهور بدون ترس و واهمه به زبون بیارن .

از این که اینقدر خودمونی و بی مقدمه  صحبت کردم از همه همشهریا و هموطنان خوبم معذرت می خوام

به امید ایرانی آبادتر و سربلند تر


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ شنبه بیست و سوم اردیبهشت 1391 ] [ 1:25 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
 
موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ یکشنبه یازدهم اردیبهشت 1390 ] [ 12:27 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
راه اندازی سامانه احراز هویت و تایید سوابق تحصیلی ( ساهت ) ویژه داوطلبان کنکور سال 1390
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد :

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی سامانه احراز هویت و تایید سوابق تحصیلی ( ساهت ) ویژه داوطلبان کنکور سال 1390 در سراسر کشور خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ،محمد تقی صابری گفت : در راستای اجرای قانون پذیرش دانشجو ( قانون مصطلح به حذف کنکور ) و اعمال سوابق تحصیلی  و بر اساس پیگیری و هماهنگی به عمل آمده از سوی این مرکز با سازمان سنجش آموزش کشور مقرر گردید برای اولین بار در ثبت نام کنکور سال 1390 اطلاعات مستند مربوط به مشخصات و سوابق تحصیلی داوطلبان مشمول قانون مذکور ( فارغ التحصیلان دوره آموزش متوسطه 1384 به بعد )  كه فایل آن از سوی این مرکز به سازمان سنجش ارائه ومبنای ثبت نام داوطلبان در کنکور قرارمي گیرد .

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد : برای فراهم کرددن تسهیلات لازم به آن دسته از داوطلبانی که دیپلم خود را از سال 1384 به بعد اخذ کرده اند و قبل ازثبت نام درکنکور سراسری ( 16/9/89 ) تمایل دارند از مشخصات و سوابق تحصیلی خود آگاهی یابند می توانند از روز شنبه مورخ 13/9/89 همه روزه در ایام اداری ساعت 30/8  الی 12 و30/13 الی 30/16 با به همراه داشتن اصل مدرک دیپلم متوسطه، کارنامه فارغ التحصیلی ، کارت ملی و شناسنامه به پایگاه های سامانه احراز هویت و تایید سوابق تحصیلی ( ساهت ) در تمامی مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور مراجعه نمایند.

صابری به تمهیدات گسترده وزارت آموزش و پرورش در سال جاری برای اجرای قانون حذف کنکور اشاره کرد و افزود : بر اساس هماهنگی به عمل آمده با سازمان سنجش ، این سامانه ها در مدت ثبت نام آزمون سراسری ( 16 لغایت 28 آذر ) نیز دایرمی باشد و چنانچه داوطلبان دارای دیپلم سال 1384 به بعد در زمان ثبت نام با مراجعه به  سایت سازمان سنجش آموزش کشور مستندات و سوابق تحصیلی آنان وجود نداشته باشد به هیچ عنوان نگران ثبت نام خود در کنکور نباشند .

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش در ادامه خاطر نشان کرد : این قبیل داوطلبان لازم است  در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ 10/10/89 همراه با مدارک فوق الذکر و یک نسخه کپی آن به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرک دیپلم مراجعه و درخواست خود را ارائه کنند و در صورت بررسی و تایید ادعای داوطلبان توسط آموزش و پرورش ، داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از تاریخ 25/11/89 لغایت 2/12/89   نسبت به ثبت نام قطعی کنکور سال 1390 اقدام کنند.

 


موضوعات مرتبط: خبر معلم، کنکور
[ جمعه دوازدهم آذر 1389 ] [ 8:57 قبل از ظهر ] [ مسافر ]
همکاران محترم فرهنگی که اطلاعات خود را در سایت سامانه خرید اعتباری جهت دریافت کارت اعتباری سخا ثبت نکرده اند می توانند به پایگاه مورد نظر رفته و ثبت نام نماییند و یا اطلاعات خود را تکمیل کنند

بر روی لینک زیر کلیک نمایید تا وارد پایگاه شوید

:کارت سخا فرهنگیان


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ پنجشنبه چهارم آذر 1389 ] [ 11:32 قبل از ظهر ] [ مسافر ]
زنگ انشا در مدارس تقويت مي شود
معاون‌آموزش ابتدايي وزارت آموزش و پرورش در واكنش به خبر حذف زنگ انشا اعلام كرد:

معاون آموزش ابتدايي وزارت آموزش و پرورش گفت: به دنبال تقويت زنگ انشا در مدارس هستيم.


به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، فاطمه قربان گفت: در زنگ انشا دانش‌آموز به تفكر وادار و خلاقيت و استعداد نهفته وي شكوفا مي‌شود.

وي با تاكيد بر رويكرد تحول بنيادين در محتواي كتب درسي اظهار داشت: بايد دانش‌آموزان را به سمت فكر كردن سوق داد تا آنان مسئله محور شوند.

معاون آموزش ابتدايي وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تكذيب درس انشا در مدارس خاطرنشان كرد: نه تنها قرار نيست زنگ انشا در دوره ابتدايي حذف شود بلكه به دنبال تقويت آن به عنوان يكي از دروس اساسي هستيم و در تلاشيم كه محتواي زنگ انشا را تقويت كنيم زيرا باعث رشد و بروز خلاقيت دانش‌آموز مي‌شود.

فاطمه قربان ادامه داد: زنگ انشا نبايد فقط در محيط بسته كلاس انجام گيرد بلكه مي توان اين زنگ پويا را در فضاهاي طبيعت و اردو تشكيل داد.


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ پنجشنبه یازدهم شهریور 1389 ] [ 12:42 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
 
تأثير سوابق تحصيلي دانش آموزان در كنكور 2 برابر مي شودمعاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش تأثيرگذاري  30 درصدي سوابق تحصيلي دانش آموزان در آزمون سراسري را پيشنهاد داده است و چنانچه اين پيشنهاد در كميسيون اصلاح پذيرش دانشجو تصويب شود، ميزان تأثيرگذاري نمرات و سوابق تحصيلي دانش آموزان در كنكور دو برابر مي شود.
ابراهيم سحرخيز در گفتگو با ايسنا، در اين باره افزود: آموزش و پرورش به سازمان سنجش پيشنهاد داده است در كنكور سال آينده نيز سوابق تحصيلي به ميزان 15 درصد لحاظ شود. وي اعمال تأثيرگذاري 30 درصدي سوابق تحصيلي در كنكور را منوط به مصوبه كميسيون اصلاح پذيرش دانشجو عنوان كرد و گفت: در صورت تصويب اين قانون حداقل 30 درصد از نمرات سال سوم دبيرستان و پيش دانشگاهي در كنكور مؤثر خواهد بود


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ جمعه پنجم شهریور 1389 ] [ 11:36 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
تاریخ خبر :  30/05/89
مصوبات كارگروه‌هاي مختلف در بيست‌ و هفتمين گردهمايي رؤساي مناطق آموزش و پرورش كشور اعلام شد.


به گزارش روابط عمومي در بيست‌ و هفتمين گردهمايي رؤساي مناطق آموزش و پرورش كشور، مصوبات كارگروه‌هاي مختلف اعلام شد.

 - رسمي شدن دوره پيش‌دبستاني به عنوان يك ضرورت ملي، توليد محتوا جهت ارتقاء صلاحيت‌هاي حرفه‌اي نيروي انساني در پيش از دبستان و توليد محتواي مناسب ويژه نوآموزان، مصوبات كارگروه حوزه پيش از دبستان بود.

 كارگروه حوزه دبستان و مناطق كمتر توسعه يافته و عشايري نيز مصوباتي شامل شناسايي، جذب و نگهداشت تمامي كودكان لازم‌التعليم با تأكيد بر دسترسي برنامه‌ريزان به آمار دقيق و شناسايي رسمي كودكان بازمانده از تحصيل، تعيين شاخص‌ها و مؤلفه‌هاي توسعه‌يافتگي و طراحي مدل‌ها در راستاي بهبود كيفي آموزش و پرورش در مناطق كمتر توسعه يافته و عشايري، تأمين نيروي آموزشي و پرورش كارآمد و افزايش انگيزه حضور و ماندگاري در مناطق كمتر توسعه يافته و عشايري با توجه به كمبود و نياز شديد داشت.

   گفتني است كارگروه معاونت پرورشي، فعاليت‌هاي قرآني و تشكل‌هاي دانش‌آموزي، مصوبات مختلفي را از جمله محوريت قرآن در تمام برنامه‌ها و پوشش همه دوره‌هاي تحصيلي با ابعاد خاص و توجه جدي به برگزاري و اقامه نماز جماعت در تمام دوره‌هاي تحصيلي و تربيت نيروي انساني متخصص براي توسعه مدارس قرآني، هم‌افزايي ظرفيت‌هاي پرورشي در آموزش و پرورش و گسترش زيرساخت‌هاي امور پرورشي مدارس شامل فضاها، ‌شبكه‌‌هاي مجازي و محصولات فرهنگي داشت.

 - كارگروه بررسي مسائل حقوقي، قضايي، فرهنگيان و امور مجلس به منظور تسريع در پيگيري‌ها و وحدت رويه در اجراي كارها پيشنهاد تشكيل شوراي حقوقي در مراكز استان‌ها را مطرح كرد كه اين شورا بايد در خارج از ساعات اداري به صورت رايگان به فرهنگيان مشاوره حقوقي ارائه دهد.

  - در كارگروه بررسي سياست هاي مالي و ساماندهي نيروي انساني مصوباتي از جمله توجه به ضرورت برنامه‌ريزي، بودجه‌ ريزي استان‌ها بر اساس برنامه‌ها در قالب تفاهم‌نامه كه همه ساله در فرودين‌ماه از سوي آموزش و پرورش با ادارات كل آموزش و پرورش و نواحي مبادله مي‌شود، اعلام داشت.

  - كارگروه تربيت بدني و سلامت نيز يكي از ديگر از كارگروه‌هايي بود كه مصوبات خود را مطرح كرد؛ ايجاد انگيزه و كيفيت بخشي به تربيت بدني، ارزيابي آمادگي جسماني، سنجش و ارزيابي دانش معلمان تربيت بدني، فعال‌سازي كارگروه‌هاي ورزشي كه نقش مهمي را در اجراي برنامه پيشگيري از آسيب‌هاي اجتماعي در مدارس دارند مهمترين مصوبات كارگروه تربيت بدني و سلامت بود.

   همچنين اعضاي كارگروه آموزش نيروي انساني، آمار، فناوري و تكريم معلم نسبت به نوسازي و توسعه ساماندهي، خدمات الكترونيكي و استقرار نظام برتر اداري و آموزش‌هاي مجازي تأكيد كردند.

به نقل از سايت آموزش و پرورش منطقه ده تهران در تاريخ 24/5/89


منبع خبر :   مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش

موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ جمعه پنجم شهریور 1389 ] [ 11:34 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
كيارشي درمراسم توديع ومعارفه مديران كل تعاون وپشتيباني :

معاون توسعه مديريت وپشتيباني وزارت آموزش وپرورش گفت: مسائل معيشتي ورفاه معلم جزو سياستهاي اصلي آموزش وپرورش وهمچنين جزء برنامه هاي محوري مقام عالي وزارت است.


به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش ،درمراسم توديع ومعارفه مديران كل سابق و فعلي تعاون وپشتيباني  كه صبح امروز درمحل سالن اجتماعات ساختمان مركزي اين وزارتخانه برگزار شد، كيارشي طي سخناني نقش محوري معلم رادر آموزش وپرورش را مورد تاكيد قرار داد و افزود: آموزش وپرورش درسازندگي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران نقش محوري واثر گذار دارد.

درابتداي اين مراسم كوروش اسكندري سرپرست سابق اداره كل تعاون وپشتيباني وزارت آموزش وپرورش باارائه گزارشي از7 ماه مديريت خود دراين حوزه ازهمكاري وصداقت كاركنان اين اداره قدرداني كرد.

درپايان اين مراسم دكترنامدار عبدالهيان مديركل جديد تعاون وپشتيباني وزارت آموزش وپرورش نيز طي سخنان كوتاهي  ازحسن اعتماد وزير آموزش وپرورش ومعاون وي در اين انتصاب قدرداني كرد

منبع وزارت آ پ


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ چهارشنبه بیست و هفتم مرداد 1389 ] [ 7:32 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
همکاران عزیزی که منبع آزمون جز هشتم قران رو ندارند و تو این ازمون مجازی سازمان اموزش و پرورش خراسان رضوی ثبت نام کردن فهرست موضوعات این جز از تفسیر نمونه رو براتون میذارم

کلیک کنید بر روی مطالب امیدوارم موفق باشید .

برگرفته از سایت شهید اوینی

 برید به ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: خبر معلم
ادامه مطلب
[ جمعه سی و یکم اردیبهشت 1389 ] [ 3:56 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
خبر فوری فوری

همکاران عزیز خراسان رضوی فقط تا ۳۰ اردیبهشت وقت دارید تا به سایت سازمان آموزش و پرورش خراسان رضوی برید و خودتون و اعضای خونوادتون  رو  تو طرح بیمه طلایی ثبت نام کنید

پس فرصت رو از دست ندید آموزش و پرورش خراسان رضوی


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ یکشنبه بیست و ششم اردیبهشت 1389 ] [ 5:44 بعد از ظهر ] [ مسافر ]

زندگینامه شهید مرتضی مطهری به مناسبت هفته معلم

در ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: خبر معلم
ادامه مطلب
[ سه شنبه چهاردهم اردیبهشت 1389 ] [ 6:10 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
وزارت آموزش و پرورش اعلام كرد:
 شرايط ويژه استخدام 40 هزار نفري  09/02/89

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، به منظور تأمین نیروی انسانی مومن ، انقلابی و کارآمد مورد نیاز خود طبق مفاد قوانین و مقررات بویژه قانون مدیرتی خدمات کشوری و در چارچوب دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی افراد واجد شرایط را به استناد مجوز استخدامی شماره 3943/200 مورخ 8/2/89 معاونت توسعه مدیریت و

بقیه در ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: خبر معلم
ادامه مطلب
[ پنجشنبه نهم اردیبهشت 1389 ] [ 1:41 بعد از ظهر ] [ مسافر ]
تاریخ خبر :  27/08/88        
  شرایط ویژه بیمه آتش سوزی بیمه معلم برای فرهنگیان
در قرار داد های منازل مسکونی 4 طرح پیشنهاد شده با حق بیمه های 2 iهزار،4 هزار، 6 هزار و 8 هزار تومانی ...


به گزارش پايگاه اطلاع رساني وزارت آموزش و پرورش، رئیس مجتمع فرهنگیان بیمه معلم درباره نحوه پرداخت حق بیمه قرارداد آتش سوزی منازل اظهار داشت: حق بیمه بصورت 12 قسط مساوی  می باشد که هر ماه از حقوق فرهنگیان کسر می گردد.
وی در ادامه به قرارداد اماکن اداری و رفاهی و ورزشی و درمانی اشاره کرد و افزود: این قرارداد در قالب 6 طرح ارائه شده  با حق بیمه های سالانه 271000ریالی،363000ریالی،606000ریالی،776000ریالی،976000ریالی،1189000ریال و حداکثر سرمایه تحت پوشش این بیمه نامه در مجموع ساختمان و اثاثیه 650000000ریال و سرمایه تحت پوشش خطر سرقت با شکست حرز 50000000ریال می باشد.
رئیس مجتمع فرهنگیان بیمه معلم درباره نحوه پرداخت حق بیمه در این قرارداد اظهار داشت:اقساط یا بصورت 6 قسط مساوی و یا بصورت  نقدی حق بیمه دریافت می شود.

منبع :سایت وزارت


موضوعات مرتبط: خبر معلم
[ جمعه بیست و نهم آبان 1388 ] [ 6:54 قبل از ظهر ] [ مسافر ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

کجایی نادر تا ببینی ...؟

لينک هاي مفيد